Genel bilgi
| Yıl | 2012 - |
| Marka | Lexus |
| Motor | 600h L 5.0hyb CVT (394 HP) 4WD |
| Vücut tipi | Sedan |
| model | LS IV Facelift |
| Kapılar | 4 |
| Koltuklar | 5 |
Vücut Özellikleri
| uzunluk | 5180 mm |
| Genişlik | 1875 mm |
| Yükseklik | 1480 mm |
| Dingil açıklığı | 3090 |
| Ağırlık | 1480 kg |
| maksimum genişlik | 2730 kg |
| Önyükleme kapasitesi | 370 l |
Motor Şanzıman
| Motor | 4969 |
| Motor kw | 289 kw |
| Motor hp | 387 hp |
| dönme momenti | 289 N*m/rpm |
| Yakıt tedariği | Injection |
| Silindirler | 8 |
| Silindir çapı | 94 mm |
| Silindirlerde valflar | 4 |
| Gears | - |
| Yakıt | A-95 |
| Yakıt Kapasitesi | 84 liters |
| Eko standart | EURO IV |
şasi
| ABS | - |
| Ön frenler | - |
| Arka frenler | - |
| Lastikler | 245/45 R19 |
| Tekerlekler | - |
Koşu Özellikleri
| Max hız | 250 km/h |
| Hızlanma | 6.3 s |
| Yakıt kasabası | 11.3 l/100km |
| Yakıt yol | 8 l/100km |
| Yakıt ortalaması | 9.3 l/100km |