Genel bilgi
| Yıl | 1995 - 1998 |
| Marka | Lexus |
| Motor | 450 4.5 AT (212 HP) 4WD |
| Vücut tipi | SUV |
| model | LX I |
| Kapılar | 5 |
| Koltuklar | 8 |
Vücut Özellikleri
| uzunluk | 4821 mm |
| Genişlik | 1930 mm |
| Yükseklik | 1869 mm |
| Dingil açıklığı | 2850 |
| Ağırlık | - |
| maksimum genişlik | - |
| Önyükleme kapasitesi | - |
Motor Şanzıman
| Motor | 4476 |
| Motor kw | 155 kw |
| Motor hp | 208 hp |
| dönme momenti | 155 N*m/rpm |
| Yakıt tedariği | Injection |
| Silindirler | 6 |
| Silindir çapı | 100 mm |
| Silindirlerde valflar | 4 |
| Gears | 4 |
| Yakıt | A-92 |
| Yakıt Kapasitesi | - |
| Eko standart | - |
şasi
| ABS | - |
| Ön frenler | - |
| Arka frenler | - |
| Lastikler | - |
| Tekerlekler | - |
Koşu Özellikleri
| Max hız | - |
| Hızlanma | - |
| Yakıt kasabası | - |
| Yakıt yol | - |
| Yakıt ortalaması | - |