Genel bilgi
| Yıl | 2014 - |
| Marka | McLaren |
| Motor | 3.8 AT (650 HP) |
| Vücut tipi | Roadster |
| model | 650S Roadster |
| Kapılar | 2 |
| Koltuklar | 2 |
Vücut Özellikleri
| uzunluk | 4512 mm |
| Genişlik | 2093 mm |
| Yükseklik | 1203 mm |
| Dingil açıklığı | 2670 |
| Ağırlık | 1203 kg |
| maksimum genişlik | - |
| Önyükleme kapasitesi | - |
Motor Şanzıman
| Motor | 3799 |
| Motor kw | 477 kw |
| Motor hp | 639 hp |
| dönme momenti | 477 N*m/rpm |
| Yakıt tedariği | Injection |
| Silindirler | 8 |
| Silindir çapı | - |
| Silindirlerde valflar | 4 |
| Gears | 7 |
| Yakıt | A-98 |
| Yakıt Kapasitesi | - |
| Eko standart | - |
şasi
| ABS | - |
| Ön frenler | - |
| Arka frenler | - |
| Lastikler | 235/35/R19, 305/30/R20 |
| Tekerlekler | - |
Koşu Özellikleri
| Max hız | 329 km/h |
| Hızlanma | 3 s |
| Yakıt kasabası | - |
| Yakıt yol | - |
| Yakıt ortalaması | - |
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
gün önce
gün önce
gün önce
gün önce
gün önce
gün önce
gün önce
gün önce
gün önce
gün önce
gün önce
gün önce
gün önce
gün önce
gün önce
gün önce
gün önce
gün önce
gün önce
gün önce
saat önce
saat önce