Genel bilgi
| Yıl | 2004 - 2006 |
| Marka | Mercedes-Benz |
| Motor | C 220 CDI (150 HP) |
| Vücut tipi | Sedan |
| model | C-klasse (W203) |
| Kapılar | 4 |
| Koltuklar | 5 |
Vücut Özellikleri
| uzunluk | 4526 mm |
| Genişlik | 1728 mm |
| Yükseklik | 1426 mm |
| Dingil açıklığı | 2715 |
| Ağırlık | 1426 kg |
| maksimum genişlik | 2020 kg |
| Önyükleme kapasitesi | - |
Motor Şanzıman
| Motor | 2148 |
| Motor kw | 110 kw |
| Motor hp | 147 hp |
| dönme momenti | 110 N*m/rpm |
| Yakıt tedariği | Common rail |
| Silindirler | 4 |
| Silindir çapı | 88 mm |
| Silindirlerde valflar | 4 |
| Gears | 6 |
| Yakıt | Diesel |
| Yakıt Kapasitesi | 62 liters |
| Eko standart | - |
şasi
| ABS | Yes |
| Ön frenler | - |
| Arka frenler | - |
| Lastikler | 205/55 R16 |
| Tekerlekler | 7J x 16 |
Koşu Özellikleri
| Max hız | 224 km/h |
| Hızlanma | 10.1 s |
| Yakıt kasabası | - |
| Yakıt yol | - |
| Yakıt ortalaması | 6.1 l/100km |
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
gün önce
gün önce
gün önce
gün önce
gün önce
gün önce
gün önce
gün önce
gün önce
gün önce
gün önce
gün önce
gün önce
gün önce
gün önce
gün önce
gün önce
gün önce
gün önce
gün önce
gün önce
gün önce
gün önce
gün önce
gün önce
gün önce
gün önce
gün önce
gün önce
gün önce
gün önce
gün önce
gün önce
gün önce
gün önce
gün önce
gün önce
gün önce
gün önce
gün önce
gün önce
gün önce
gün önce
gün önce
gün önce
gün önce
gün önce
gün önce
gün önce
gün önce
gün önce
gün önce
gün önce
gün önce
gün önce
gün önce
gün önce
gün önce
gün önce
gün önce
gün önce
gün önce
gün önce
gün önce
gün önce
gün önce
gün önce
gün önce
gün önce
gün önce
gün önce
gün önce
gün önce
gün önce
gün önce
gün önce
gün önce
gün önce
gün önce
gün önce
gün önce
gün önce
gün önce
gün önce
gün önce
gün önce
gün önce
gün önce
gün önce
gün önce
gün önce
gün önce
gün önce
gün önce
gün önce
gün önce
gün önce
gün önce
gün önce
gün önce
gün önce
gün önce
gün önce
gün önce
gün önce
gün önce
gün önce
gün önce
gün önce
gün önce
gün önce
gün önce
gün önce
gün önce
gün önce
gün önce
gün önce
gün önce
gün önce
gün önce
gün önce
gün önce
gün önce
gün önce
gün önce
gün önce
gün önce
gün önce
gün önce
gün önce
gün önce
gün önce
gün önce
gün önce
gün önce
gün önce
gün önce
gün önce
gün önce
gün önce
gün önce
gün önce
gün önce
gün önce
gün önce
gün önce
gün önce
gün önce
gün önce
gün önce
gün önce
gün önce
gün önce
gün önce
gün önce
gün önce
gün önce
gün önce
gün önce
gün önce
gün önce
gün önce
gün önce
gün önce
gün önce
gün önce
gün önce
gün önce
gün önce
gün önce
gün önce
gün önce
gün önce
gün önce
gün önce
gün önce
gün önce
gün önce
gün önce
gün önce
gün önce
gün önce
gün önce
gün önce
gün önce
gün önce
gün önce
gün önce
gün önce
gün önce
gün önce
gün önce
gün önce
gün önce
gün önce
gün önce
gün önce
gün önce
saat önce
saat önce
saat önce
saat önce
saat önce
saat önce
saat önce
saat önce
saat önce
saat önce