Genel bilgi
| Yıl | 2004 - 2005 |
| Marka | Mercedes-Benz |
| Motor | C 230 Kompressor (192 HP) |
| Vücut tipi | Sedan |
| model | C-klasse (W203) |
| Kapılar | 4 |
| Koltuklar | 5 |
Vücut Özellikleri
| uzunluk | 4526 mm |
| Genişlik | 1728 mm |
| Yükseklik | 1426 mm |
| Dingil açıklığı | 2715 |
| Ağırlık | 1426 kg |
| maksimum genişlik | 1970 kg |
| Önyükleme kapasitesi | - |
Motor Şanzıman
| Motor | 1796 |
| Motor kw | 141 kw |
| Motor hp | 189 hp |
| dönme momenti | 141 N*m/rpm |
| Yakıt tedariği | Injection |
| Silindirler | 4 |
| Silindir çapı | 82 mm |
| Silindirlerde valflar | 4 |
| Gears | - |
| Yakıt | A-95 |
| Yakıt Kapasitesi | 62 liters |
| Eko standart | - |
şasi
| ABS | Yes |
| Ön frenler | - |
| Arka frenler | - |
| Lastikler | 205/55 R16 |
| Tekerlekler | 7J x 16 |
Koşu Özellikleri
| Max hız | 240 km/h |
| Hızlanma | 8.1 s |
| Yakıt kasabası | - |
| Yakıt yol | - |
| Yakıt ortalaması | 8.9 l/100km |