Genel bilgi
| Yıl | 2008 - 2012 |
| Marka | Mercedes-Benz |
| Motor | SL 65 AMG (670 Hp) |
| Vücut tipi | Cabrio |
| model | SL (R230 FL) |
| Kapılar | - |
| Koltuklar | - |
Vücut Özellikleri
| uzunluk | 4566 mm |
| Genişlik | 1820 mm |
| Yükseklik | 1317 mm |
| Dingil açıklığı | 2560 |
| Ağırlık | 1317 kg |
| maksimum genişlik | 2385 kg |
| Önyükleme kapasitesi | - |
Motor Şanzıman
| Motor | 5980 |
| Motor kw | 491 kw |
| Motor hp | 658 hp |
| dönme momenti | 491 N*m/rpm |
| Yakıt tedariği | Injection |
| Silindirler | - |
| Silindir çapı | - |
| Silindirlerde valflar | - |
| Gears | - |
| Yakıt | A-98 |
| Yakıt Kapasitesi | 80 liters |
| Eko standart | - |
şasi
| ABS | Yes |
| Ön frenler | - |
| Arka frenler | - |
| Lastikler | ????? 255/35R19, 285/30R19 |
| Tekerlekler | - |
Koşu Özellikleri
| Max hız | 250 km/h |
| Hızlanma | - |
| Yakıt kasabası | - |
| Yakıt yol | - |
| Yakıt ortalaması | - |
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
gün önce
gün önce