Genel bilgi
| Yıl | 2003 - 2009 |
| Marka | Mercedes-Benz |
| Motor | SLR 722 (650 HP) |
| Vücut tipi | Coupe |
| model | SLR McLaren (C199) Coupe |
| Kapılar | 2 |
| Koltuklar | 2 |
Vücut Özellikleri
| uzunluk | 4656 mm |
| Genişlik | 1908 mm |
| Yükseklik | 1261 mm |
| Dingil açıklığı | 2700 |
| Ağırlık | 1261 kg |
| maksimum genişlik | 1935 kg |
| Önyükleme kapasitesi | - |
Motor Şanzıman
| Motor | 5439 |
| Motor kw | 477 kw |
| Motor hp | 639 hp |
| dönme momenti | 477 N*m/rpm |
| Yakıt tedariği | Injection |
| Silindirler | 8 |
| Silindir çapı | 97 mm |
| Silindirlerde valflar | 3 |
| Gears | 5 |
| Yakıt | A-98 |
| Yakıt Kapasitesi | 97 liters |
| Eko standart | - |
şasi
| ABS | Yes |
| Ön frenler | - |
| Arka frenler | - |
| Lastikler | 245/40-295/35 ZR18 |
| Tekerlekler | 9J-11.5J X 18 |
Koşu Özellikleri
| Max hız | 337 km/h |
| Hızlanma | 3.6 s |
| Yakıt kasabası | 20.9 l/100km |
| Yakıt yol | 10.8 l/100km |
| Yakıt ortalaması | 14.5 l/100km |