Genel bilgi
| Yıl | 2004 - - |
| Marka | Mitsubishi |
| Motor | 1.5 12V DI-D (95 HP) |
| Vücut tipi | Hatchback |
| model | Colt VI (Z30) |
| Kapılar | 5 |
| Koltuklar | 5 |
Vücut Özellikleri
| uzunluk | 3870 mm |
| Genişlik | 1695 mm |
| Yükseklik | 1550 mm |
| Dingil açıklığı | 2500 |
| Ağırlık | 1550 kg |
| maksimum genişlik | 1570 kg |
| Önyükleme kapasitesi | - |
Motor Şanzıman
| Motor | 1493 |
| Motor kw | 70 kw |
| Motor hp | 94 hp |
| dönme momenti | 70 N*m/rpm |
| Yakıt tedariği | Common rail |
| Silindirler | 3 |
| Silindir çapı | 83 mm |
| Silindirlerde valflar | 4 |
| Gears | 5 |
| Yakıt | Diesel |
| Yakıt Kapasitesi | 47 liters |
| Eko standart | - |
şasi
| ABS | Yes |
| Ön frenler | - |
| Arka frenler | - |
| Lastikler | 175/65 R14 |
| Tekerlekler | 5.5J x 14 |
Koşu Özellikleri
| Max hız | 180 km/h |
| Hızlanma | 9.9 s |
| Yakıt kasabası | 5.9 l/100km |
| Yakıt yol | 3.9 l/100km |
| Yakıt ortalaması | 4.6 l/100km |