Genel bilgi
| Yıl | 2007 - - |
| Marka | Mitsubishi |
| Motor | 2.4 (170 HP) |
| Vücut tipi | SUV |
| model | Delica (D5) |
| Kapılar | 4 |
| Koltuklar | 8 |
Vücut Özellikleri
| uzunluk | 4730 mm |
| Genişlik | 1795 mm |
| Yükseklik | 1825 mm |
| Dingil açıklığı | 2850 |
| Ağırlık | 1825 kg |
| maksimum genişlik | - |
| Önyükleme kapasitesi | - |
Motor Şanzıman
| Motor | 2349 |
| Motor kw | 125 kw |
| Motor hp | 168 hp |
| dönme momenti | 125 N*m/rpm |
| Yakıt tedariği | Injection |
| Silindirler | 4 |
| Silindir çapı | - |
| Silindirlerde valflar | 4 |
| Gears | 5 |
| Yakıt | A-92 |
| Yakıt Kapasitesi | 66 liters |
| Eko standart | - |
şasi
| ABS | - |
| Ön frenler | - |
| Arka frenler | - |
| Lastikler | 215/60 R16 |
| Tekerlekler | - |
Koşu Özellikleri
| Max hız | - |
| Hızlanma | 10.5 s |
| Yakıt kasabası | - |
| Yakıt yol | - |
| Yakıt ortalaması | - |