Genel bilgi
| Yıl | 1992 - 1996 |
| Marka | Mitsubishi |
| Motor | 2.0i (215HP) 4WD |
| Vücut tipi | Sedan |
| model | Eterna II |
| Kapılar | 4 |
| Koltuklar | 5 |
Vücut Özellikleri
| uzunluk | 4610 mm |
| Genişlik | 1730 mm |
| Yükseklik | 1395 mm |
| Dingil açıklığı | 2635 |
| Ağırlık | - |
| maksimum genişlik | - |
| Önyükleme kapasitesi | - |
Motor Şanzıman
| Motor | 1998 |
| Motor kw | 158 kw |
| Motor hp | 212 hp |
| dönme momenti | 158 N*m/rpm |
| Yakıt tedariği | Injection |
| Silindirler | 6 |
| Silindir çapı | - |
| Silindirlerde valflar | 4 |
| Gears | 4 |
| Yakıt | A-95 |
| Yakıt Kapasitesi | 64 liters |
| Eko standart | - |
şasi
| ABS | - |
| Ön frenler | - |
| Arka frenler | - |
| Lastikler | - |
| Tekerlekler | - |
Koşu Özellikleri
| Max hız | - |
| Hızlanma | - |
| Yakıt kasabası | - |
| Yakıt yol | - |
| Yakıt ortalaması | - |