Genel bilgi
| Yıl | 1998 - 2002 |
| Marka | Moskvic |
| Motor | 1.6 (76 Hp) |
| Vücut tipi | Wagon |
| model | 214101 |
| Kapılar | - |
| Koltuklar | - |
Vücut Özellikleri
| uzunluk | 4550 mm |
| Genişlik | 1690 mm |
| Yükseklik | 1400 mm |
| Dingil açıklığı | 2780 |
| Ağırlık | 1400 kg |
| maksimum genişlik | 1575 kg |
| Önyükleme kapasitesi | - |
Motor Şanzıman
| Motor | 1569 |
| Motor kw | 56 kw |
| Motor hp | 75 hp |
| dönme momenti | 56 N*m/rpm |
| Yakıt tedariği | Carburetor |
| Silindirler | - |
| Silindir çapı | 79 mm |
| Silindirlerde valflar | - |
| Gears | - |
| Yakıt | A-95 |
| Yakıt Kapasitesi | 55 liters |
| Eko standart | - |
şasi
| ABS | - |
| Ön frenler | - |
| Arka frenler | - |
| Lastikler | 165 R14 |
| Tekerlekler | - |
Koşu Özellikleri
| Max hız | - |
| Hızlanma | - |
| Yakıt kasabası | - |
| Yakıt yol | - |
| Yakıt ortalaması | - |