Genel bilgi
| Yıl | 1994 - 1999 |
| Marka | Moskvic |
| Motor | 1.7 (85 Hp) |
| Vücut tipi | Hatchback |
| model | 21412-136 |
| Kapılar | - |
| Koltuklar | - |
Vücut Özellikleri
| uzunluk | 4350 mm |
| Genişlik | 1690 mm |
| Yükseklik | 1400 mm |
| Dingil açıklığı | 2580 |
| Ağırlık | 1400 kg |
| maksimum genişlik | 1475 kg |
| Önyükleme kapasitesi | - |
Motor Şanzıman
| Motor | 1699 |
| Motor kw | 62 kw |
| Motor hp | 83 hp |
| dönme momenti | 62 N*m/rpm |
| Yakıt tedariği | Carburetor |
| Silindirler | - |
| Silindir çapı | 85 mm |
| Silindirlerde valflar | - |
| Gears | - |
| Yakıt | A-95 |
| Yakıt Kapasitesi | 55 liters |
| Eko standart | - |
şasi
| ABS | - |
| Ön frenler | - |
| Arka frenler | - |
| Lastikler | 165/80 R14 S |
| Tekerlekler | - |
Koşu Özellikleri
| Max hız | 160 km/h |
| Hızlanma | 17 s |
| Yakıt kasabası | - |
| Yakıt yol | - |
| Yakıt ortalaması | - |