Genel bilgi
| Yıl | 1981 - 1991 |
| Marka | Oldsmobile |
| Motor | 2.5 i (106 HP) |
| Vücut tipi | Sedan |
| model | Cutlass Ciera Station Wagon |
| Kapılar | 5 |
| Koltuklar | 5 |
Vücut Özellikleri
| uzunluk | 4935 mm |
| Genişlik | 1765 mm |
| Yükseklik | 1385 mm |
| Dingil açıklığı | 2665 |
| Ağırlık | 1385 kg |
| maksimum genişlik | - |
| Önyükleme kapasitesi | - |
Motor Şanzıman
| Motor | 2471 |
| Motor kw | 78 kw |
| Motor hp | 105 hp |
| dönme momenti | 78 N*m/rpm |
| Yakıt tedariği | - |
| Silindirler | 4 |
| Silindir çapı | 101,6 mm |
| Silindirlerde valflar | 2 |
| Gears | - |
| Yakıt | A-92 |
| Yakıt Kapasitesi | 59 liters |
| Eko standart | - |
şasi
| ABS | Yes |
| Ön frenler | - |
| Arka frenler | - |
| Lastikler | 185/75 R14 |
| Tekerlekler | - |
Koşu Özellikleri
| Max hız | 160 km/h |
| Hızlanma | - |
| Yakıt kasabası | 14 l/100km |
| Yakıt yol | 9 l/100km |
| Yakıt ortalaması | - |