Genel bilgi
| Yıl | 1992 - 1997 |
| Marka | Oldsmobile |
| Motor | 2.2 i (122 HP) |
| Vücut tipi | Sedan |
| model | Cutlass Ciera |
| Kapılar | 4 |
| Koltuklar | 5 |
Vücut Özellikleri
| uzunluk | 4834 mm |
| Genişlik | 1766 mm |
| Yükseklik | 1375 mm |
| Dingil açıklığı | 2664 |
| Ağırlık | 1375 kg |
| maksimum genişlik | - |
| Önyükleme kapasitesi | - |
Motor Şanzıman
| Motor | 2190 |
| Motor kw | 89 kw |
| Motor hp | 119 hp |
| dönme momenti | 89 N*m/rpm |
| Yakıt tedariği | Injection |
| Silindirler | 4 |
| Silindir çapı | 89 mm |
| Silindirlerde valflar | 2 |
| Gears | - |
| Yakıt | A-92 |
| Yakıt Kapasitesi | 63 liters |
| Eko standart | - |
şasi
| ABS | Yes |
| Ön frenler | - |
| Arka frenler | - |
| Lastikler | 185/75 R14 |
| Tekerlekler | - |
Koşu Özellikleri
| Max hız | - |
| Hızlanma | - |
| Yakıt kasabası | - |
| Yakıt yol | - |
| Yakıt ortalaması | 8.6 l/100km |