Genel bilgi
| Yıl | 1977 - 1985 |
| Marka | Oldsmobile |
| Motor | 3.8L |
| Vücut tipi | Sedan |
| model | Eighty-eight IX Delta |
| Kapılar | - |
| Koltuklar | 5 |
Vücut Özellikleri
| uzunluk | 5540 mm |
| Genişlik | 1951 mm |
| Yükseklik | 1415 mm |
| Dingil açıklığı | 2946 |
| Ağırlık | - |
| maksimum genişlik | - |
| Önyükleme kapasitesi | - |
Motor Şanzıman
| Motor | 0 |
| Motor kw | - |
| Motor hp | - |
| dönme momenti | - |
| Yakıt tedariği | - |
| Silindirler | - |
| Silindir çapı | - |
| Silindirlerde valflar | - |
| Gears | - |
| Yakıt | - |
| Yakıt Kapasitesi | - |
| Eko standart | - |
şasi
| ABS | - |
| Ön frenler | - |
| Arka frenler | - |
| Lastikler | - |
| Tekerlekler | - |
Koşu Özellikleri
| Max hız | - |
| Hızlanma | - |
| Yakıt kasabası | - |
| Yakıt yol | - |
| Yakıt ortalaması | - |