Genel bilgi
| Yıl | 1995 - 1999 |
| Marka | Pontiac |
| Motor | 5.7 i V8 (309 HP) |
| Vücut tipi | Cabrio |
| model | Firebird IV Cabrio |
| Kapılar | 2 |
| Koltuklar | 4 |
Vücut Özellikleri
| uzunluk | 4920 mm |
| Genişlik | 1890 mm |
| Yükseklik | 1340 mm |
| Dingil açıklığı | 2570 |
| Ağırlık | 1340 kg |
| maksimum genişlik | - |
| Önyükleme kapasitesi | - |
Motor Şanzıman
| Motor | 5665 |
| Motor kw | 227 kw |
| Motor hp | 304 hp |
| dönme momenti | 227 N*m/rpm |
| Yakıt tedariği | Injection |
| Silindirler | 8 |
| Silindir çapı | 99 mm |
| Silindirlerde valflar | 2 |
| Gears | - |
| Yakıt | A-95 |
| Yakıt Kapasitesi | 59 liters |
| Eko standart | - |
şasi
| ABS | Yes |
| Ön frenler | - |
| Arka frenler | - |
| Lastikler | 235/55 R16 |
| Tekerlekler | - |
Koşu Özellikleri
| Max hız | 250 km/h |
| Hızlanma | 6 s |
| Yakıt kasabası | 14.7 l/100km |
| Yakıt yol | 9 l/100km |
| Yakıt ortalaması | - |