Genel bilgi
| Yıl | 1993 - 2002 |
| Marka | Pontiac |
| Motor | 5.7 i V8 Trans Am (265 HP) |
| Vücut tipi | Coupe |
| model | Firebird IV |
| Kapılar | 3 |
| Koltuklar | 4 |
Vücut Özellikleri
| uzunluk | 5006 mm |
| Genişlik | 1892 mm |
| Yükseklik | 1295 mm |
| Dingil açıklığı | 2566 |
| Ağırlık | 1295 kg |
| maksimum genişlik | 2060 kg |
| Önyükleme kapasitesi | - |
Motor Şanzıman
| Motor | 5736 |
| Motor kw | 194 kw |
| Motor hp | 260 hp |
| dönme momenti | 194 N*m/rpm |
| Yakıt tedariği | Injection |
| Silindirler | 8 |
| Silindir çapı | 101,9 mm |
| Silindirlerde valflar | 2 |
| Gears | - |
| Yakıt | A-80 |
| Yakıt Kapasitesi | 59 liters |
| Eko standart | - |
şasi
| ABS | Yes |
| Ön frenler | - |
| Arka frenler | - |
| Lastikler | 245/50 R16 |
| Tekerlekler | - |
Koşu Özellikleri
| Max hız | 239 km/h |
| Hızlanma | - |
| Yakıt kasabası | - |
| Yakıt yol | - |
| Yakıt ortalaması | 10.5 l/100km |