Genel bilgi
| Yıl | 2005 - - |
| Marka | Saab |
| Motor | 1.8 i 16V (122 HP) |
| Vücut tipi | Sedan |
| model | 9-3 Sport Combi II (E) |
| Kapılar | 5 |
| Koltuklar | 5 |
Vücut Özellikleri
| uzunluk | 4654 mm |
| Genişlik | 1782 mm |
| Yükseklik | 1507 mm |
| Dingil açıklığı | 2675 |
| Ağırlık | 1507 kg |
| maksimum genişlik | 1940 kg |
| Önyükleme kapasitesi | - |
Motor Şanzıman
| Motor | 1797 |
| Motor kw | 89 kw |
| Motor hp | 119 hp |
| dönme momenti | 89 N*m/rpm |
| Yakıt tedariği | Injection |
| Silindirler | 4 |
| Silindir çapı | 80,5 mm |
| Silindirlerde valflar | 4 |
| Gears | 5 |
| Yakıt | A-95 |
| Yakıt Kapasitesi | 62 liters |
| Eko standart | - |
şasi
| ABS | Yes |
| Ön frenler | - |
| Arka frenler | - |
| Lastikler | 195/65 R15 |
| Tekerlekler | - |
Koşu Özellikleri
| Max hız | 195 km/h |
| Hızlanma | 12.5 s |
| Yakıt kasabası | 10.5 l/100km |
| Yakıt yol | 6.1 l/100km |
| Yakıt ortalaması | - |