Genel bilgi
| Yıl | 2005 - - |
| Marka | Saab |
| Motor | 2.8 i V6 24V (250 HP) AT |
| Vücut tipi | Wagon |
| model | 9-3 Sport Combi II (E) |
| Kapılar | 5 |
| Koltuklar | 5 |
Vücut Özellikleri
| uzunluk | 4654 mm |
| Genişlik | 1782 mm |
| Yükseklik | 1507 mm |
| Dingil açıklığı | 2675 |
| Ağırlık | 1507 kg |
| maksimum genişlik | 2120 kg |
| Önyükleme kapasitesi | - |
Motor Şanzıman
| Motor | 2792 |
| Motor kw | 183 kw |
| Motor hp | 245 hp |
| dönme momenti | 183 N*m/rpm |
| Yakıt tedariği | Injection |
| Silindirler | - |
| Silindir çapı | - |
| Silindirlerde valflar | - |
| Gears | 6 |
| Yakıt | - |
| Yakıt Kapasitesi | 62 liters |
| Eko standart | - |
şasi
| ABS | Yes |
| Ön frenler | - |
| Arka frenler | - |
| Lastikler | 225/45 R17 |
| Tekerlekler | - |
Koşu Özellikleri
| Max hız | 240 km/h |
| Hızlanma | 7.8 s |
| Yakıt kasabası | 17.2 l/100km |
| Yakıt yol | 7.4 l/100km |
| Yakıt ortalaması | 11 l/100km |