Genel bilgi
| Yıl | 2005 - 2006 |
| Marka | Saleen |
| Motor | 7.0 i V8 (558 HP) |
| Vücut tipi | Coupe |
| model | S7 Twin Turbo |
| Kapılar | 2 |
| Koltuklar | 2 |
Vücut Özellikleri
| uzunluk | 4774 mm |
| Genişlik | 1990 mm |
| Yükseklik | 1040 mm |
| Dingil açıklığı | 2700 |
| Ağırlık | 1040 kg |
| maksimum genişlik | - |
| Önyükleme kapasitesi | - |
Motor Şanzıman
| Motor | 7011 |
| Motor kw | 550 kw |
| Motor hp | 737 hp |
| dönme momenti | 550 N*m/rpm |
| Yakıt tedariği | Injection |
| Silindirler | 8 |
| Silindir çapı | 104,8 mm |
| Silindirlerde valflar | 2 |
| Gears | 6 |
| Yakıt | A-92 |
| Yakıt Kapasitesi | 72 liters |
| Eko standart | - |
şasi
| ABS | - |
| Ön frenler | - |
| Arka frenler | - |
| Lastikler | 275/30 ZR19 ?????, 355/25-19 ??? |
| Tekerlekler | 19 in. x 9.5 ?????, 335/30ZR20 ??? |
Koşu Özellikleri
| Max hız | 399 km/h |
| Hızlanma | - |
| Yakıt kasabası | - |
| Yakıt yol | - |
| Yakıt ortalaması | - |
yıl önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce