Genel bilgi
| Yıl | 2009 - - |
| Marka | SEAT |
| Motor | 2.0 TSI (200 HP) Multitronic |
| Vücut tipi | Wagon |
| model | Exeo ST |
| Kapılar | 5 |
| Koltuklar | 5 |
Vücut Özellikleri
| uzunluk | 4670 mm |
| Genişlik | 1772 mm |
| Yükseklik | 1430 mm |
| Dingil açıklığı | 2642 |
| Ağırlık | 1430 kg |
| maksimum genişlik | 2075 kg |
| Önyükleme kapasitesi | - |
Motor Şanzıman
| Motor | 1984 |
| Motor kw | 147 kw |
| Motor hp | 197 hp |
| dönme momenti | 147 N*m/rpm |
| Yakıt tedariği | Injection |
| Silindirler | 4 |
| Silindir çapı | 82,5 mm |
| Silindirlerde valflar | 4 |
| Gears | 6 |
| Yakıt | A-98 |
| Yakıt Kapasitesi | 70 liters |
| Eko standart | - |
şasi
| ABS | Yes |
| Ön frenler | - |
| Arka frenler | - |
| Lastikler | 205/55 R16 (???????l??? 225/45 R17 ?l? 225/4 |
| Tekerlekler | 7J x 16" ET 45 (???????l??? 7 1/2J x 17" ET |
Koşu Özellikleri
| Max hız | 230 km/h |
| Hızlanma | 7.6 s |
| Yakıt kasabası | 11.3 l/100km |
| Yakıt yol | 6.4 l/100km |
| Yakıt ortalaması | 8.2 l/100km |