Genel bilgi
| Yıl | 1997 - 2000 |
| Marka | Skoda |
| Motor | 1.3 (54 HP) |
| Vücut tipi | Wagon |
| model | Felicia I Fun (797) |
| Kapılar | 5 |
| Koltuklar | 5 |
Vücut Özellikleri
| uzunluk | 4237 mm |
| Genişlik | - |
| Yükseklik | - |
| Dingil açıklığı | 2450 |
| Ağırlık | 0 kg |
| maksimum genişlik | 975 kg |
| Önyükleme kapasitesi | - |
Motor Şanzıman
| Motor | 1289 |
| Motor kw | 40 kw |
| Motor hp | 54 hp |
| dönme momenti | 40 N*m/rpm |
| Yakıt tedariği | Injection |
| Silindirler | 4 |
| Silindir çapı | 75 mm |
| Silindirlerde valflar | 2 |
| Gears | 5 |
| Yakıt | A-95 |
| Yakıt Kapasitesi | 47 liters |
| Eko standart | - |
şasi
| ABS | - |
| Ön frenler | - |
| Arka frenler | - |
| Lastikler | 165/70R13 |
| Tekerlekler | - |
Koşu Özellikleri
| Max hız | 145 km/h |
| Hızlanma | 16 s |
| Yakıt kasabası | - |
| Yakıt yol | - |
| Yakıt ortalaması | - |
yıl önce
yıl önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
gün önce
gün önce
gün önce
gün önce