Genel bilgi
| Yıl | 1991 - 2000 |
| Marka | Suzuki |
| Motor | 1.3 (SF413,AK35) (68 HP) |
| Vücut tipi | Cabrio |
| model | Swift Cabrio (SF413) |
| Kapılar | 2 |
| Koltuklar | 2 |
Vücut Özellikleri
| uzunluk | 3745 mm |
| Genişlik | 1590 mm |
| Yükseklik | 1350 mm |
| Dingil açıklığı | 2265 |
| Ağırlık | 1350 kg |
| maksimum genişlik | 1080 kg |
| Önyükleme kapasitesi | - |
Motor Şanzıman
| Motor | 1298 |
| Motor kw | 50 kw |
| Motor hp | 67 hp |
| dönme momenti | 50 N*m/rpm |
| Yakıt tedariği | - |
| Silindirler | 4 |
| Silindir çapı | 74 mm |
| Silindirlerde valflar | 2 |
| Gears | 5 |
| Yakıt | A-92 |
| Yakıt Kapasitesi | 40 liters |
| Eko standart | - |
şasi
| ABS | Yes |
| Ön frenler | - |
| Arka frenler | - |
| Lastikler | 165/65 R13 S |
| Tekerlekler | - |
Koşu Özellikleri
| Max hız | 160 km/h |
| Hızlanma | 13 s |
| Yakıt kasabası | - |
| Yakıt yol | - |
| Yakıt ortalaması | 5.8 l/100km |
yıl önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce