Genel bilgi
| Yıl | 1989 - 2000 |
| Marka | Suzuki |
| Motor | 1.3 (SF413,AH35) (68 HP) |
| Vücut tipi | Hatchback |
| model | Swift II (AH,AJ) |
| Kapılar | 4 |
| Koltuklar | 5 |
Vücut Özellikleri
| uzunluk | 4075 mm |
| Genişlik | 1600 mm |
| Yükseklik | 1380 mm |
| Dingil açıklığı | 2365 |
| Ağırlık | 1380 kg |
| maksimum genişlik | - |
| Önyükleme kapasitesi | - |
Motor Şanzıman
| Motor | 1298 |
| Motor kw | 50 kw |
| Motor hp | 67 hp |
| dönme momenti | 50 N*m/rpm |
| Yakıt tedariği | - |
| Silindirler | 4 |
| Silindir çapı | 74 mm |
| Silindirlerde valflar | 2 |
| Gears | 5 |
| Yakıt | A-92 |
| Yakıt Kapasitesi | 40 liters |
| Eko standart | - |
şasi
| ABS | Yes |
| Ön frenler | - |
| Arka frenler | - |
| Lastikler | 165/70 R13 |
| Tekerlekler | - |
Koşu Özellikleri
| Max hız | 165 km/h |
| Hızlanma | - |
| Yakıt kasabası | - |
| Yakıt yol | - |
| Yakıt ortalaması | - |
yıl önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
gün önce
gün önce
gün önce
gün önce