Genel bilgi
| Yıl | 1985 - 1989 |
| Marka | UAZ |
| Motor | 2.45 (81 Hp) |
| Vücut tipi | Wagon |
| model | 3151-01 |
| Kapılar | - |
| Koltuklar | - |
Vücut Özellikleri
| uzunluk | 4025 mm |
| Genişlik | 1785 mm |
| Yükseklik | 2050 mm |
| Dingil açıklığı | 2380 |
| Ağırlık | 2050 kg |
| maksimum genişlik | 2460 kg |
| Önyükleme kapasitesi | - |
Motor Şanzıman
| Motor | 2450 |
| Motor kw | 59 kw |
| Motor hp | 79 hp |
| dönme momenti | 59 N*m/rpm |
| Yakıt tedariği | Carburetor |
| Silindirler | - |
| Silindir çapı | 92 mm |
| Silindirlerde valflar | - |
| Gears | - |
| Yakıt | A-80 |
| Yakıt Kapasitesi | 78 liters |
| Eko standart | - |
şasi
| ABS | - |
| Ön frenler | - |
| Arka frenler | - |
| Lastikler | 215 SR 15 |
| Tekerlekler | 6L X 15 |
Koşu Özellikleri
| Max hız | 110 km/h |
| Hızlanma | - |
| Yakıt kasabası | 10.6 l/100km |
| Yakıt yol | - |
| Yakıt ortalaması | - |