Genel bilgi
| Yıl | 1989 - - |
| Marka | UAZ |
| Motor | 2.45 (90 Hp) |
| Vücut tipi | - |
| model | 31512 |
| Kapılar | - |
| Koltuklar | - |
Vücut Özellikleri
| uzunluk | 4025 mm |
| Genişlik | 1785 mm |
| Yükseklik | 1990 mm |
| Dingil açıklığı | 2380 |
| Ağırlık | 1990 kg |
| maksimum genişlik | 2150 kg |
| Önyükleme kapasitesi | - |
Motor Şanzıman
| Motor | 2450 |
| Motor kw | 66 kw |
| Motor hp | 88 hp |
| dönme momenti | 66 N*m/rpm |
| Yakıt tedariği | Carburetor |
| Silindirler | - |
| Silindir çapı | 92 mm |
| Silindirlerde valflar | - |
| Gears | - |
| Yakıt | A-80 |
| Yakıt Kapasitesi | 78 liters |
| Eko standart | - |
şasi
| ABS | Yes |
| Ön frenler | - |
| Arka frenler | - |
| Lastikler | 215 SR 15 |
| Tekerlekler | 6L X 15 |
Koşu Özellikleri
| Max hız | 115 km/h |
| Hızlanma | - |
| Yakıt kasabası | 13 l/100km |
| Yakıt yol | - |
| Yakıt ortalaması | - |