Genel bilgi
| Yıl | 1977 - 1983 |
| Marka | VAZ |
| Motor | 1.3 (70 Hp) |
| Vücut tipi | Wagon |
| model | 21033 |
| Kapılar | - |
| Koltuklar | - |
Vücut Özellikleri
| uzunluk | 4116 mm |
| Genişlik | 1611 mm |
| Yükseklik | 1440 mm |
| Dingil açıklığı | 2424 |
| Ağırlık | 1440 kg |
| maksimum genişlik | 1430 kg |
| Önyükleme kapasitesi | - |
Motor Şanzıman
| Motor | 1300 |
| Motor kw | 51 kw |
| Motor hp | 68 hp |
| dönme momenti | 51 N*m/rpm |
| Yakıt tedariği | Carburetor |
| Silindirler | - |
| Silindir çapı | 79 mm |
| Silindirlerde valflar | - |
| Gears | - |
| Yakıt | A-92 |
| Yakıt Kapasitesi | 39 liters |
| Eko standart | - |
şasi
| ABS | Yes |
| Ön frenler | - |
| Arka frenler | - |
| Lastikler | 175/70 SR13 |
| Tekerlekler | - |
Koşu Özellikleri
| Max hız | 143 km/h |
| Hızlanma | 21 s |
| Yakıt kasabası | - |
| Yakıt yol | 8.3 l/100km |
| Yakıt ortalaması | - |