Genel bilgi
| Yıl | 2012 - - |
| Marka | ZAZ |
| Motor | 1.4i 16V (94Hp) |
| Vücut tipi | Sedan |
| model | Vida Sedan |
| Kapılar | - |
| Koltuklar | - |
Vücut Özellikleri
| uzunluk | 4305 mm |
| Genişlik | 1710 mm |
| Yükseklik | 1508 mm |
| Dingil açıklığı | 2480 |
| Ağırlık | 1508 kg |
| maksimum genişlik | - |
| Önyükleme kapasitesi | - |
Motor Şanzıman
| Motor | 1399 |
| Motor kw | 69 kw |
| Motor hp | 92 hp |
| dönme momenti | 69 N*m/rpm |
| Yakıt tedariği | Injection |
| Silindirler | - |
| Silindir çapı | - |
| Silindirlerde valflar | - |
| Gears | - |
| Yakıt | A-95 |
| Yakıt Kapasitesi | 45 liters |
| Eko standart | - |
şasi
| ABS | - |
| Ön frenler | - |
| Arka frenler | - |
| Lastikler | 185/60 R14 |
| Tekerlekler | - |
Koşu Özellikleri
| Max hız | 170 km/h |
| Hızlanma | 14 s |
| Yakıt kasabası | 9.9 l/100km |
| Yakıt yol | 5.8 l/100km |
| Yakıt ortalaması | 7.3 l/100km |